Киев-Дрезден-Астрахань-Киев Мотослеты и путешествия в Украине

Z

zack137

Guest
zambia64 написал(а):
Коменты ещё осиливаю,но к текстам самого Зака даже подступаться не решаюсь...
Звыняй, дядьку... /images/smilies/redface.gif Первый пост я еще асилил по русски, но это забрало столько времени, что я бы этот отчет писал ровно год - до следующей поездки :)
Ты лучше приезжай к нам тусоваться - получишь впечатления в "устной форме" и под пиво :D
 
L

Lega

Guest
к сожалению прочитать не смог /images/smilies/redface.gif
украинской крови во мне чуть меньше 1/4-й
 
Z

zack137

Guest
Так от :) Отримавши величезний заряд емоцій я рушив далі. Їхати стало веселіше, тим більше, що цифри на знаках поряд з назвою "Дрезден" ставали все меншими і меншими. Я зупинився у відстійнику для вантажівок, щоб передзвонити брату, що я на правильній дорозі за 30 кілометрів від Дрездену. Він описував мені в мейлі і нагадав під час розмови - "все дуже просто: починаються зїзди з автобану, минаєш перший - тобі туди не треба, потім другий - він веде до аеропорту - тобі також туди не треба, а зїзжджаєш на третьому, потім 2 повороти і стоїш-куриш-чекаєш максимум 5 хвилин - я по тебе приїду". Ну от скажіть самі - може бути щось простіше? :) Але не буду забігати наперед :)
Ось їду я їду автобаном, бачу знак - "до першого зїзду з автобану - 1 км". Ніби все правильно. Але от відразу за цим знаком я бачу щось надзвичайно "неправильне". Навіть більше - неприроднє і таке, що на німецьких автобанах виглядає настільки недоречним, як... ну не знаю що... ну щось абсолютно недоречне :)
Я побачив початок затору. Великого. На 4 полоси. Якби я не був настільки втомленим я би розсміявся і почав єхидничати, що і на німецьких автобанах бувають затори і т.д. Але мені було не до того. Бо вже починє сутеніти, була десь 9 вечора і я не мав ані найменшого бажання день затримуватися. Рушивши поміж машинами, їду десь з кілометр і нарешті бачу причину затору. Кілька поліцейських машин перегородили автобан і відправляють усі машини "на зїзд з атвобану". Але ж як ви пам"ятаєте - "мені туди не треба". Підїжджаю до поліцейських, паркуюся так, що б було видно номер, у правоохоронців заокруглюються очі, я починаю стягати шолом. Злажу з мотоцикла, підходжу до першого-ліпшого і питаю чи говорить він англійською. У відповідь отримую невпевнене кивання головою. Пояснюю - мені потрібно на "зїзд номер три". Цей прекрасний поліцейський заявляє: "сер, ай андерстенд, бат тудей амерікан презідент Барак Обама із камінг ту Дрезден. Зіс іс зе онлі ентранс ту зе сіті". - "Соу вот шуд ай ду?"- "Ай донт ноу, бат ю кеннот фолоу зе аутобан".
Блять. Сука. А цей американський президет мені ще колись подобався. Ну принаймні більше за Маккейна. І що тепер? Варіантів два - зїзжджати тут, або чекати поки літак з першим темношкірим президентом США (вибачайне за "робочі" штампи:)) сяде, його на вертольоті повезуть в місто і тільки тоді відкриють проїзд автобаном.
Ну, їхати завжди краще, ніж стояти, тому я поміж машинами швиденько зїхав з автобану і потулив передмістям. Перед тим я розпитав поліцейського хоча б приблизно у якому напрямку мені їхати. Але дуже швидко закралося враження, що "їду не туди". Зупинився на якісь великій дорозі і вирішив подзвонити брату, щоб запустити "аварійний план". Якщо ви пам"ятаєте, він звучав приблизно так - "зупиняєшся на перехресті будь яких вулиць, я по GPSу знахожу де це і приїжджаю по тебе". Ну і я як і написав буквально 2 речення тому - зупинився я посеред великої вулиці. Тому перше, що я почув - це стримані матюки на зразок - ти що - придурок? :) Не можеш знайти перехрестя двох будь-яких вулиць??? :) Я спробував пояснити, що вже за***бався їхати і приїжджай по мене прямо сюди, хоч я і не можу пояснити де я є :) Після кількох хвилин розмови в такому ключі я здаюся і обіцяю знову всістися на мотоцикл і знайти блін "перехрестя двох будь-яких вулиць". Їду по цій "широкій вулиці" далі. Попереду бачу величезну парковку - що цікаво абсолютно порожню. За нею - велику будівлю, схожу на супермаркет. От і гарно - зараз спитаю його назву, всядуся перед входом і чекатиму. Не зважаючи на розмітку їду до групки людей, які стоять недалеко біля бокового входу. Один з "людей" якось так швиденько починає йти в моєму напрямку. Придивляюся - поліцейський. Взагалі прекрасно - він-то точно зможе мені чітко пояснити де я є. Розрахувавши місце зупинки так, щоб він підійшов до мене тоді, коли я скину шолом - бачу, він починає бігти в моєму напрямку. Дивно... От він вже майже поряд. Бачу випучені очі, але починаю говорити перший: "сер, ай гот лост. Кен ю тел мі вер ай ем, пліз". У відповідь отримую крик, який шокував мене до глибини душі :) - "СЕР, Ю АРЕ ІН ЗЕ ЕІРПОРТ ЕНД Ю ХЕВ ТО ГОУ ІММІДІАТЛІ!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Блін, це ж треба? :) Ну з іншого боку з його боку це ще доволі ввічлива відповідь. Думаю, наші б спочатку завалили на землю разом з мотоциклом, і тільки вже потім розбиралися. Справді, американський президент - це вам не жарти. Брат вже потім розказував - Обама зупинився в Дрезденському "Хілтоні". Так на час візиту там тимчасово звільнили весь персонал, включно з поварами і офіціантами і коридорними І Білий Дім їм на зміну привіз своїх. Капець.
Як ви розумієте, рекомендація поліцейського була виконана у найкоротший термін. Думаю, це був найшвидший старт мого ЙБРа за все його поки що коротке життя :) Проїхавши тією ж "широкою вулицею" ще хвилин 5 нарешті бачу якісь будинки. Почало знов трохи накрапати, зупиняюся на автобусній зупинці. Знов телефоную, кажу назву зупинки. У відповідь отримую заспокіливе "знаю, скоро буду".
Після цієї фрази якось різко закінчилися всі сили. Всідаюся на лавку, закурюю, пишу СМСки рідним - "доїхав, ще не вдома, але вже в Дрездені". Отримую СМСку від брата. Дивно, ми ж тільки що говорили... "Ці уроди через приїзд Обами перекрили весь центр. Стою в пробці. Кажуть - на пів години мінімум".
FUCK!!!!! Ніколи не був антиамериканістом, але якщо так піде і далі - вони мають всі шанси отримати нового Усаму бін Ладена :) Але вже за хвилин 15 отримую нове повідомлення: "Їду, скоро буду". І справді, доволі скоро бачу знайомий Сітроен. Ну нарешті вже можна сказати, що все добре. Так воно і сталося. Хвилин за 15 ми доїхали додому. Було трохи тісно на дорогах, бо поліцейські "випустили" усі ті авто, які стояли в заторах. Але це вже дрібниці. Вечеря, кілька стопок горілки - і влягаюся в ліжко з думкою, що оце в мене був найприкольніший день за той майже рік, який катаюся на мотоциклі. Проїхав 1000 з маленьким гаком км. Виїхав в Україні о 5 ранку, о 10 був на зупинці в Дрездені. Дорога з врахуванням різниці в часі зайняла 18 годин. Якби хтось сказав мені буквально вчора, що може на рулем провести 18 годин і не ***бнутися - не повірив би :) Але тепер усім офіційно заявляю - можна, і нічого страшного не трапиться. Головне - не напрягатися :)
 

Outlaw

Тру байкер
Регистрация
31 Авг 2008
Сообщения
3,185
/images/smilies/thumbup.gif /images/smilies/thumbup.gif
 
M

motonik

Guest
/images/smilies/thumbup.gif /images/smilies/thumbup.gif /images/smilies/thumbup.gif
А далі продовження беде???
Наприклад: дорога до дому?
 
Z

zack137

Guest
motonik написал(а):
А далі продовження беде??? Наприклад: дорога до дому?
От тобі би вже і додому :) Я ж тільки в Дрезден приїхав. Треба і ж відпочити трохи, по околицях поїздити... :)

Буде і додому, і потім знову з дому в дорогу, і знову додому :)
 
M

motonik

Guest
Запитання:
Ти нотаткі записував, чи все з голови так і пишеш?
Коли сам так писав фоткі дуже допомогали:)
 
Z

zack137

Guest
motonik написал(а):
Запитання: Ти нотаткі записував, чи все з голови так і пишеш? Коли сам так писав фоткі дуже допомогали
Нє, поки що все тупо "з голови". Це ж не так давно було, щоб забути. Та і взагалі думаю, що таке "не забувається". Але про всяк випадок пишу детально, щоб десь за пару років можна було "заново пережити" :)
 
Z

zack137

Guest
Ну а як писати про те, що було далі - навіть не знаю. Бо наступні пару днів за мотоцикл я не сідав, ми з братом їздили на його машині. Так що такі розповіді з одного боку не для ЙБРвсього, а швидше для Сітронівського форуму :)
Але все-таки напишу хоча б приблизно пару слів як я проводив там час. Наступного ранку (точніше дня, по спав я довго) брат вирішив повезти мене в центр хоча б схематично показати місто. Тут можна було б якось так гарно, мальовничо і емоційно описати мої почуття до американського президента, через якого знову перекрили вулиці в центрі і ми ледь не запізнилися забирати племінницю з дитячого садочку.
Що вам сказати про Дрезден?.. Ну, я не історик і не екскурсовод, щоб надто багато писати. Напишу про те, що в мене залишилося в памяті, так що не чекайте якогось "повного" опису міста. До поїздки в Дрезден я знав про нього доволі мало. Так, набір фрагментарної інформації - галерея, бомбардування, але разом з тим багато красивої архітектури. Знав, що це столиця якоїсь з німецьких земель, але не знав якої саме.
Що я знаю тепер :) Ну по перше, що це столиця Саксонії і резиденція саксонських королів (чи князів, чи курфюрстів - це кому як більше подобається). По-друге, що там дійсно багато старих будівель, але 90% з них - реставровані, бо під час війни союзницька авіація практично стерла з обличчя землі все місто разом з кількома десятками тисяч людей (хто хоче знати більше - "гугл вам поможет"). По третє - Дрезденська галерея.
Тут треба або ставити крапку, або... Сам не знаю. Дрезденська галерея мене дуже сильно вразила. Але розписувати свої враження тут -напевно не дуже правильно. Скажу так - вплив творів мистецтва на людину - це як віра в Бога. Є люди, які вірять, є люди, які не вірять. От так само і з оригіналами Рафаеля, Рембранта, Рубенса і ще кількох десятків (якщо не сотень імен) - або це на вас або "впливає", або ні. Можу сказати, що на мене це дуже сильно вплинуло. Був я в галереї години 2, але вже після першої години голова почала гудіти від купи емоцій. Це місце, куди треба повертатися знову і знову. Що я і хотів би зробити колись в житті. Ну і вистачить напевно про це.
Так от - протягавшись по заторам кілька годин, ми забрали племінницю і поїхали додому. Ввечері зізвонилися з сестрою. Вона живе у сусідній чехії у містечку з веселою назвою Чеські Дуб. Вирішили їхати туди прямо завтра, бо племінниця (інша, не та, яку забирали з дитсадку :)) - має їхати з шкільною екскурсією і дуже хотіла б нас побачити. І якщо ми не приїдемо прямо завтра, то вона оголосить нам анафему і взагалі сильно образиться :)
Наступного дня ми вирушили до Чехії. По дорозі заїхали в Прагу. Надто багато гуляти ми не мали настрою. Тим більше, що і погода була поганенька, і ми були з малою дитиною. Так що ми погуляли буквально годинки 2, потім звернули в симпатичне кафе. Воно виявилося (блін. тільки почав писати про кафе, як відразу набіг повен рот слини :)... як же ж там смачно годували і яке ж там смачне темне пиво!). Так от - кафе виявилося кількасотрічним, там варять власне пиво навіть мають власний супер-фірмовий напій - пиво з морозивом. Але ми вирішили його не замовляти - ну ми ж не збоченці якісь :) Попоївши фантастично смачні страви ми повернулися до машини і поїхали до Чеського дуба. Сестра (з якою я не бачився 8 років) зустріла з великою радістю. Хоч ми і давно не бачилися, це не заважало нам любити один одного на відстані :) Стіл, шашлик, горілка, розмови... Ну ви самі розумієте :)
Наступного ранку сходили на рибалку (як ми її не проспали - взагалі не розумію - бо після посиділок вдома ми ще поперлися до "ГоспОди" (це так в них кабак називається) за сигаретами і ще зависли там з пивом і більярдом на кілька годин). З рибалки нас вигнали - бо рибалили на приватному озері :) Тим часом розпогодилося і племінниця (дочка сестри) вирішила показати нам околиці. Недалеко від Чеського Дуба виявилося поле для гольфу, так що я спробував що це за гра. Після гольфу ми поїхали на найвищу гору у цьому районі раїни - Йештед. Висота - десь тисяча метрів. З вершини видно 3 країни - Чехію, Німеччину і Польщу. Ще трохи покружлявши по селах їдемо до сестри, а звідти - на Дрезден.
По дорозі додому брат повіз мене показати замок Konigsstein. (http://festung.eu/bilder/gallery/Luftbild-Festung.jpg або http://www.google.com.ua/images?hl=u...+festung+fotos - фото, як ви можете зрозуміти - не мої, вертольоту в нас не було з собою:))
Наступного дня (в понеділок) я вже впритул зайнявся Дрезденом. Почати вирішив з екскурсіх містом на двоповерховому автобусі. Маршрут розпочинається в центрі, тому розчехливши ЙБРика вперше сам їду по європейському місті. Що вам сказати... Колії, бруківка, вузькі вулиці, багато машин... Але це не найнезвичніше. Найбільше уваги забирали світлофори. Вони там мають безліч секцій. Наодному з такий я нарахував - 12. Для трамваїв, велосипедів, пішоходів і ще для кожної і 3 поліс на дорозі. Через кілька днів звикаєш, але коли бачиш вперше - емоцій купа і не знаєш коли і куди їхати :)
Під час екскурсії нам розказали купу всього про місто. Наприклад, що воно 4 по величині за площею, і на 13 місці - за кількістю населення. Відповідно це означає майже повну відсутність багатоквартирних будинків. Усі живуть у максимум 5-поверхових будиночках, де на поверсі - 2 квартири. Ще цікавий факт - в Дрездені дуже багато квартир - порожні, бо багато людей виїхали жити до Західної Німеччини - там роботи більше і зарплати кращі. Оренда (бо більшість усе життя "знімає") дешевого житла, за дрезденськими мірками - це 4-5 євро за квадатний метр. Таких квартир ціла купа - "бери - не хочу". Дороге житло - будинок на 2 сім"ї за 15 хв їзди до центру, з садочком, басейном, квітником і т.д. - 8 євро за квадратний метр.
Провезли нас мимо унікального заводу "Фольксваген". Він знаходиться у межах міста, неподалік від центру. Виробляють там лише "Фаетони". Стіни заводу зроблені з шкла, тому весь конвейєр - перед очима. Бачиш як навколо корпусу бігають люди, купу всього туди причіпляють, а потім машина їде на склад.
Кльовий в Дрездені Центральний парк. В міру доглянутий, разом з тим - в міру "запущений", нема відчуття, що все "стерильно". Повозили нас і на інший берег Ельби (вона протікає через центр міста).
Вобшем насправді писати можна багато, тільки мотоподорожей це не стосується, тому ще можливо один пост напишу про місто, а вже далі - про те, як повертався :)
 
Z

zack137

Guest
Блин, не разобрался пока с этими фотками. Вобщем первая - называется "хрен знает где по дороге из Киева в Коломыю" :)

Вторая - Збаражский замок
Третья - из музея оружия в замке
Четвертая - вид на Збараж из замка
 
Z

zack137

Guest

это Польша. Первая остановка на перекур. Это поляки ставят такие знаки, чтобы не сорили в лесу

это там же. предупреждают о плохой лесной дороге

это туннель в Германии, который порвал мой моск. Как я и писал, фотка не отображает всей красоты, так что приидется верить мне на слово :)

это я на следующий день безумно уставший на берегу Эльбы

это я нашел братьев по разуму :)

Эльба. По берегу идет велосипедная дорожка. Вроде это самая длинная в Европе. Она идет по всей Германии и по ней можна доехать до Балтийского моря

Издевательства над ЙБРом. Памперсы для племянницы, виски для нас, мартини (можна разглядеть между памперсами) - для девочек :)

Прага. фотка на фоне музея средневековых орудий пыток :)

музыканты на Карловом мосту. Играют музыку в стиле фильма "ВАБАНК". их можно слушать вечно :)

Да. Если кто не знал - в Праге очень вкустное пиво. Особенно темное :)

Аристократические развлечения. Были и такие :)

Я с племянницей. Жалко только, что она моя племянница /images/smilies/frown.gif

Собственно Дрезден. Картинная галерея.

Она же. Вдали видно "Сикстинскую мадонну" Рафаеля. Вот возле нее действительно можно стоять вечно/images/smilies/innocent.gif
 
Z

zack137

Guest

пленница уложила двух своих дядь на колени :)

я на вершине горы Йештед (Чехия)

тоже на горе, только пафоснее :)

и это на Йештеде

тоже Йештед

в чешском лесу. "Зеленый ковер" на заднем плане - черника. Ее там как гуталина на гуталиновой фабрике - просто завались :)

я с племянницей на берегу Эльбы. "между нами" - церковь Фрауенкирхе и вообще панорама Дрездена.

Учу племянницу "плохому" :)

Да. Я - в отпуске, и мне хорошо :)

Идея разливать темное пиво в литровые бокалы - очень даже интересная :)

корчим рожи на концерте Мерилина Менсона

"диаволенок" Папа Роач на разогреве

а вот а сам Аццкий Сотона. Вернее пока только его плечи

А вот и он сам. Клевая футболка, хочу такую :)

по дороге назад с концерта засняли сову, которая всем своим видом показывала "пацаны, ну нет у меня дури, и не было никогда"

и музыканты у Менсона - тоже злые ребята :)
 
L

Lega

Guest
zack137 написал(а):
Вложение 12830 это Польша. Первая остановка на перекур. Это поляки ставят такие знаки, чтобы не сорили в лесу Вложение 12831
почему-то знак напомнил польский мульт про крота :)
 
Z

zack137

Guest
Там вроде мульт чешский, но все равно похоже :) Тем более, что схожестей между поляками и чехами - немеряно. Я как то работал в коллективе, где были и одни, и другие. Так они не заморачивались - каждый говорил на своем языке и никто не страдал от дискомфорта :)
 
Z

zack137

Guest
Давайте зроблю, як і обіцяв - напишу ще трохи про Дрезден і потім перейду вже до "дороги додому".
В попередньому пості не написав нічого про музей зброї. І фотки звідти ще не виклав. Виправлюся найближчим часом. Музей зброї розташований у тому ж приміщенні, що і картинна галерея - Цвінгері. І квитки продають один на 2 музеї. Точніше на три - галерею, музей зброї і музей скульптур. Після відвідин галереї - музей зброї - це саме те, що треба. Відволікає і "повертає" до реальності. Переважно все зводиться до "лицарсько-гламурного" етапу розвидку людства. Не зважаючина те, що "лицарский" етап вже давно пройшов, у якомусь там 16-17 століттях саксонські королі дуже переймалися такими турнірами. Їм ця тема дуже подобалася і вони намагалися відродити змагання в себе при дворі. Тому в цьому музеї більше "парадної" зброї, ніж реальної. Що не впливає на її красу та вишуканість. Подивитеся фотки - самі зрозумієте. :)
Ще один музей, про який хочеться розказати - музей транспорту. Перш за все - "святі мощі" для кожного мотоцикліста - перший в світі мотоцикл :) Крім нього там ще багато двохколісної техніки, велосипедів всяких, ну і мотоциклів звичайно. Що дивно - цілий зал (а може навіть і 2 - не пам"ятаю точно) присвячені "рейковим транспортним засобам" - всяким трамваям, потягам і т.д. Брат потім розказав, що в Німеччині купа фанатів поїздів, є навтіь спеціальні відділи в магазинах, де продають модельки вагонів і потягів. Є там і "морський відділ".
Звичайно також цікаво було просто побродити\поїздити містом. Загальні враження - Німеччина дуже відрізняється від України за складом автомобілів. Не стосовно брендів, а "типів кузову". Практично зовсім немає джпів. Зате купа "універсалів". При чому таких моделей, які в Укаїні навряд чи хтось би купив. Наприклад, я не пам"ятаю, чи бачив я колись в Києві Мазду 6 Універсал. А про Мерседес AMG Універсал з об"ємом двигуна 6,3 літри (фотку скоро викладу) - взагалі уявити важко, щоб хтось тут задумався над його покупкою. Наші побіжать за Лендкрузером, це точно. Цей Мерс я побачив у салоні Порше. Не зміг проїхати мимо і зупинився пофоткати. Менеджери з розумінням до цього поставилися :)
Ще з "мотовражень" :) - неподілак від дому, де я жив довелося побачити два прекрасних мотоцикли. Motoguzzi та BMW з колясками :) Судячи з дизайну - років 70-х, не пізніше. Краса! Кардани, обвіси блистять хромом! :) У порівнянні з Києвом в око кидається велика кількість Сузукі - в нас їх все-таки менше. Щодо типів - переважають ендуро, стріт-файтери та нео-класика. Перші поважно тулять містом не зважаючи на будь-кого. Стріти возять дівчат, а моя улюблена нео-класика просто їздить "по справах". До речі - "здороватися" в Німеччині не прийнято. Я за звичкою перших пару днів піднімав ліву руку, але відповіді так ні від кого і не дочекався. А от у Чехії, Словачині і Угорщині - майже як у нас - вітаються і привітно сигналять :)
Вже під кінець перебування у Німеччині я проїхався околицями - зробив невелику вилазку кілометрів на 100 від Дрездена. Відвідав містечко Моріцбург (там замок першого курфюрста Саксонії) і Майсен (там вперше в Європі почали робити порцеляну). Сподобалися обидва міста, особливо Майсен. За умови наявності необмеженої кількості грошей :) може навіть би захотів там жити - дуже тихо, затишно і красиво!
Не можу не згадати про Бастайбрюке. Це середньовічне село, розташоване в скелях над Ельбою. Місцевий народ виявився доволі спритним - поставив над річкою катапульту і ненав"язливо просив у купців, які пропливали повз, поділитися заробленими грошима. Якщо ж підприємці виявлялися незговірливими - на них сипалося каміння. От такі веселі справи :) Фотки звідти - з гугла. Ми там були вночі, тому майже не фотографували. Але навіть вночі краєвиди вражають. Передати словами - нереально, просто треба їхати і дивитись самому :)
http://images.google.com.ua/images?s...-8&sa=N&tab=wi
На цьому про Дрезден буду закінчувати. Звичайно, ненаписаного залишилася ціла купа, але про це насправді краще розказувати, ніж писати. Тим більше, що до мотоциклів воно вже має мало стосунку.
 
Z

zack137

Guest

тоже из музея оружия

оттуда же

там же

внутренний дворик Цвингера - где собственно галерея и еще куча музеев

фонтан в углу внутреннего дворика

жопа :)

Фрауенкирхе - была почти полностью уничтожена во время войны. Восстановлена буквально пару лет назад

Виды Дрездена с колокольни Фрауенкирхе

тоже панорамы Дрездена

опять панорамы

парковка возле главного полицейского управления. Я не удержался :) Следующие три фотки - оттуда жесалон продаж сами догадайтесь чего :)

и ценник оттуда же

общанный Мерседес-переросток :)

"Шествие князей" - один из немногих памятников, который уцелел в 1945 году

Центр Дрездена

Натюрморт во время просмотра матча сборной Украины :)


В следующий раз будут фотки из музея транспорта.....
 

Outlaw

Тру байкер
Регистрация
31 Авг 2008
Сообщения
3,185
Мазда 6 универсал попадалась :)
 
Сверху