Последняя активность

  • bandana
    bandana reacted to dotsent's post in the thread Перетяжка сидений. with Love Love.
    Бандана, треба жити технологіями сьогодення, а не минулим. Навіть в армії зараз комфортний одяг та технологічні берці. Це земля та небо...
  • Outlaw
    Outlaw reacted to dotsent's post in the thread Перетяжка сидений. with Haha Haha.
    Бандана, треба жити технологіями сьогодення, а не минулим. Навіть в армії зараз комфортний одяг та технологічні берці. Це земля та небо...
  • dotsent
    dotsent ответил(а) в теме Перетяжка сидений..
    Бандана, треба жити технологіями сьогодення, а не минулим. Навіть в армії зараз комфортний одяг та технологічні берці. Це земля та небо...
  • dotsent
    dotsent reacted to Outlaw's post in the thread Перетяжка сидений. with Like Like.
    Стало
  • dotsent
    dotsent ответил(а) в теме Перетяжка сидений..
    Я колись після Пульсара з сіткою сів на гладке сидіння YBR250, так дупа ковзала будь здоров! ) Аж спітніла! )))
    • сиденье 2.jpg
  • Outlaw
    Outlaw ответил(а) в теме Перетяжка сидений..
    Стало
    • photo_5260683894032376479_y.jpg
    • photo_5260683894032376480_y.jpg
  • Outlaw
    Outlaw ответил(а) в теме Перетяжка сидений..
    Було
    • photo_5260683894032376481_y.jpg
    • photo_5260683894032376482_y.jpg
  • Marsikus
    Marsikus reacted to bandana's post in the thread Перетяжка сидений. with Like Like.
    А-а-а... то была порада? А йа не поняв... Поняв шо приказ. Извинянькаюсь. Цэ як дупу немытую прикрыть новыми трусами. Хотя не пробовал...
  • Tsoy
    Tsoy ответил(а) в теме Перетяжка сидений..
    Стесняюсь спросить. Это штоб попа не потела или для антифрикционного эффекта? :)) Цой :))
  • Tsoy
    Tsoy reacted to dotsent's post in the thread Перетяжка сидений. with Like Like.
    Бандана, сітку натягни! Дупа дякую скаже! У мене ще й гелева подушка запхнута під сітку:
  • bandana
    bandana ответил(а) в теме Перетяжка сидений..
    А-а-а... то была порада? А йа не поняв... Поняв шо приказ. Извинянькаюсь. Цэ як дупу немытую прикрыть новыми трусами. Хотя не пробовал...
    • pardon.gif
    • sarcastic_hand.gif
  • dotsent
    dotsent ответил(а) в теме Перетяжка сидений..
    Бандана, я ж тобі гарну пораду даю! Чого ти сперечаєшся? Натягнув сітку - і перетяжка не потрібна! Я на всі мото ставлю, ось, дивись:
    • сетка.JPEG
  • bandana
    bandana ответил(а) в теме Перетяжка сидений..
    Шо за командирские вказівки, га? Йа по возрасту не подчиняться право имею уже давно. Прямо чилавечиским голосом? И шо? А шо ето Ви...
    • sarcastic сарказм.gif
    • shok.gif
    • eek.gif
  • dotsent
    dotsent ответил(а) в теме Перетяжка сидений..
    Бандана, сітку натягни! Дупа дякую скаже! У мене ще й гелева подушка запхнута під сітку:
    • сідло.jpg
  • Бурый
    Бурый reacted to Outlaw's post in the thread Перетяжка сидений. with Haha Haha.
    Дораха і по-багатому закінчилось. Тепер я не з простої сім'ї :LOL: :LOL: :LOL:
Сверху