Сайт Форум Фото-галерея Энциклопедия Клуб Партнеры Контакты   RSS

Вернуться   Международный мотоклуб YAMAHA YBR 125, YBR 250 > Украина > Львов > Клубные мероприятия и поездки
FAQ Пользователи Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Ответ

Опции темы
Старый 21.02.2012, 21:08   #1
vov4uk
Пользователь

Мото: Kawasaki z 750

Соціальна реклама на вулицях Львова організована за підтримки львів.філії YBR клубу

І так, створив ось таку тему оскільки серйозно настроєний зробити так, щоб хоча б 2-3 біг - борди, які б позитивно впливали на відносини між автомобілістами і байкерами з`явилися на вулицях нашого міста.

Вважаю що організувати такий захід ми зможем виключно спільними зусиллями, нас не так вже й тут багато. Я обдумав і підготував питання які потребують нашого спільного вирішення (скажу, їх чимало), але перш ніж винести їх на обговореня в порядку денному, потрібно вирішити чи ми за це беремось і чи всі підтримують дану ідею!! Я ініціативу проявив і готовий цю справу довести до кінця, далі слово за вами...
Ще раз наголошу, всі питання на кшталт "як це зробити?", будуть детально обговорені і погоджені між нами. А зара давайте вирішим хто бере участь в заході.
vov4uk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.02.2012, 11:49   #2
Denkin
Байкер гурман

Мото: Transalp 700

Отправить сообщение для Denkin с помощью ICQ
удачи вам осуществить , только поправлю не бигборд а билборд
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%...BE%D1%80%D0%B4
Denkin вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.02.2012, 11:57   #3
vov4uk
Пользователь

Цитата:
Сообщение от Denkin Посмотреть сообщение
удачи вам осуществить , только поправлю не бигборд а билборд
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%...BE%D1%80%D0%B4
Дякую..!
Старый 22.02.2012, 12:19   #4
Матвій
Пользователь

Мото: Yamaha FZ6S

Цитата:
Сообщение от vov4uk Посмотреть сообщение
Ну та я умовно сказав шо по 20, можна більшу суму збирати + я думаю що коли ти орендуєш білборд одразу на 3 місяці, то там виходить менша сума ніж 6тис. І я ж написав коли зберем гроші тоді й будем бачити на скільки білбордів і на скільки часу нам їх вистачить.
На заправках то не то, увагу взагалі майже не звертають, ну в додаток до білбордів, можна і на заправках поставити рекламу, якщо вдастся домовитись за нормальну ціну з ними.
Ми ж не робим це за свої гроші... якщо сидіти і говорити про те, наскільки важко розмістити рекламу на бордах, то ми ніколи цього й не організуєм, я вважаю що потрібно розпочати зі збору грошей і вже потім дивитись що ми зможем зробити, якщо не вистачить на великі білборди то можна розмістити на менших чи на заправках...

Заходіть в тему створену спеціально для цього обговорення...

Та навіть 50грн не спасе. +Думаєш тобі дадуть козирні місця? Тай 2 бігборди то не замало? Я не говорю що не треба робити, треба але треба відштовхуватися від чогось конкретного, поки це лише розмови. Я завтра дам 50грн. От мені цікаво, скільки грошей за міцяць наскладаєш? Ну з тис 2 може. Наші люди важкі на підйом. ще буде купа обсирайлів і тд.
Тай якщо говорити про бігборди, коли їду на машині чи на мотику то не дивлюся ні на яку рекламу, це вже моє особисте ІМХо. В когось ще інакше буде. Так що думка має розвиватися не в одному напрямку а в різних щоб досягнути ефективнішого результату, а не просто перести гроші. Ці гроші мають бачити, куда вони пішли. Два біг борда то не є гут, малавата будіт. Тай лише у Львові це не діло робити, треба робити акцію хочаб на область. По трасах ставити бігборди.

Я веду до того що от просто давай скинемся щось зробимо, діла не буде, має бути чіткий план розвидку. І обсмоктати його потрібно, деколи пообсирати, бо критика то є добра річ.

Последний раз редактировалось Матвій, 22.02.2012 в 12:33.
Матвій вне форума   Ответить с цитированием

Старый 22.02.2012, 12:36   #5
Матвій
Пользователь

Поможу чим зможу.
Старый 22.02.2012, 12:39   #6
vov4uk
Пользователь

Цитата:
Сообщение от Матвій Посмотреть сообщение
Та навіть 50грн не спасе. +Думаєш тобі дадуть козирні місця? Тай 2 бігборди то не замало? Я не говорю що не треба робити, треба але треба відштовхуватися від чогось конкретного, поки це лише розмови. Я завтра дам 50грн. От мені цікаво, скільки грошей за міцяць наскладаєш? Ну з тис 2 може. Наші люди важкі на підйом. ще буде купа обсирайлів і тд.
Тай якщо говорити про бігборди, коли їду на машині чи на мотику то не дивлюся ні на яку рекламу, це вже моє особисте ІМХо. В когось ще інакше буде. Так що думка має розвиватися не в одному напрямку а в різних щоб досягнути ефективнішого результату, а не просто перести гроші. Ці гроші мають бачити, куда вони пішли. Два біг борда то не є гут, малавата будіт. Тай лише у Львові це не діло робити, треба робити акцію хочаб на область. По трасах ставити бігборди.

Я веду до того що от просто давай скинемся щось зробимо, діла не буде, має бути чіткий план розвидку. І обсмоктати його потрібно, деколи пообсирати, бо критика то є добра річ.
ПСи. Де та тема спец?
1. Ну по переше, якщо ми замахнемось на то щоб і в області поставити рекламу, то точно ніколи з місця не зрушимось, це залишиться лише темою для обговорення. Так далеко не потрібно мітити, для початку зробим в місті щось, а вже потім можна думати більш маштабніше.

2. Що до козирних місць, не потрібно нам вже аж таких козирних місць, де буде можливість там і поставим і зрештою, якщо ми платим гроші то нам дають білборд в тому місці за яке ми заплатили, чом би їм і не дати нам козирні місця, якщо ми за них платим.

3. А що до того скільки грошей я назбираю, то це вже буде видно, скільки зберем стільки й реклам буде, тут все просто...

4. Загально відомий факт, що серед нерухомої рклами на вулицях міст, найефективнішою є великі білборди.

5. Чекаю твою пропозицію щодо соц. реклами на наших вулицях, якщо моя не підходить, а то критика тільки спонукає до конфлікту інтересів, якщо ідея не сподобалась висуваєм свої ідеї. Звичайно що варто проголосувати і вибрати найкращу ідею зі всіх запропонованих.

6. http://ybrclub.com/showthread.php?p=324051#post324051 - тема для обговорення даного питання.
Старый 22.02.2012, 12:49   #7
kesheme
Пользователь

Мото: Цузуки Ипонский меч

Білборд- найдієвіший для цієї ідеї носій, але не дешевий. Балкони- шняга ІМХО, до рекламної кампаніі проведеної на балконах, відношуся не серйозно і не звертаю на неі уваги- то жлобізм (якщо то не реклама фірми, що склить балкони! ). Можна спробувати розмістити інфу на заправках GFC, ця мережа лояльно ставиться до мотиків- виступали спонсорами змагань з мотокросу і у їх рекламних роліках моти присутні, хтось з них катається... Готовий перемовини з ними взяти на себе. Ну а куратором проекту пропоную саме Вовчіка, якщо він не проти! Хто за?
Старый 22.02.2012, 13:00   #8
Матвій
Пользователь

Цитата:
Сообщение от kesheme Посмотреть сообщение
Білборд- найдієвіший для цієї ідеї носій, але не дешевий. Балкони- шняга ІМХО, до рекламної кампаніі проведеної на балконах, відношуся не серйозно і не звертаю на неі уваги- то жлобізм (якщо то не реклама фірми, що склить балкони! ). Можна спробувати розмістити інфу на заправках GFC, ця мережа лояльно ставиться до мотиків- виступали спонсорами змагань з мотокросу і у їх рекламних роліках моти присутні, хтось з них катається... Готовий перемовини з ними взяти на себе. Ну а куратором проекту пропоную саме Вовчіка, якщо він не проти! Хто за?
Балкони то другорядне То для масовості Та не по всіх балконах ліпити. Є домики невеликі в місцях де скопиченя авто, тож не просто треба робити ліпити аби ліпити

Вношу декілька першо чергових пунктів-питань щодо організації.
1. Відповідальний в нас є
2. Розробити плакат (хм маю ідею, викладу нижче)
3. Збір коштів( теж є ідея)
4. Відповідальність і до несеня до громацкості дій(теж є пропозиції)

Старый 22.02.2012, 13:08   #9
Матвій
Пользователь

Тепер по пунктах. Пункт 2.
Плакат, як на мою думку має бути простим і зацікавлювати. Тому пропоную щоб плакат був в трьох кольорах, білий фон, чорний малюнок, чарвоні букви. В голові крутяться ідеї, на жаль не художник, але попрошу брата втілити це на папері ввечері, як чорновик, далі вже я зможу перенести на комп в цифровий варіант. Такий плакат як на мене ефективний + дасть зекономити на друці

Чекаю конкретних думок і пропозицій. Щоб обговорити цей пункт і закрити його.

Последний раз редактировалось Матвій, 22.02.2012 в 13:11.
Старый 22.02.2012, 13:15   #10
kesheme
Пользователь

Мото: Цузуки Ипонский меч

Відносно дешевий і досить дієвий вид реклами- роздача поліграфіі на світлофорах. Обмеження- має бути відносно тепло і сухо- щоб водіі їздили з відкритими вікнами- так розповсюджувачам легше затулювати, відповідно більше листівок за годину, а оплата погодинна.
Кошторис досить скромний:
- макет листівки. від пляшки пива чи "дякую" комусь з ентузіастів до 200 грн. за якісний макет, готовий до друку, від професійного дизайнера в стислі сроки.
- друк. На загальних підставах, тобто без знайомств, десь 200-220 грн за 1000 шт. в середній якості. Знайдемо знижки-
- розповсюдження. Є в мене знайомі пацани, які якісно тулять поліграфію. Тобто 100% не викинуть в смітник. Ще можуть роздавати вібірково- тобеж тільки в іномарки або тільки чоловікам, або тільки в рожеві Бентлі... Роздача- 20 грн. за 1 людино-годину.
Цей напрямок реклами теж можу взяти на себе.
Ответ