Сайт Форум Фото-галерея Энциклопедия Клуб Партнеры Контакты   RSS

Вернуться   Международный мотоклуб YAMAHA YBR 125, YBR 250 > Украина > Львов > Клубные мероприятия и поездки
FAQ Пользователи Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Ответ

Опции темы
Старый 04.05.2012, 19:05   #41
Матвій
Пользователь

Мото: Yamaha FZ6S

Погулявши по тустані ми вирушили далі в сторону Сколе. Але по дорозі я хотів заїхати на водоспад Гуркало і ще декілька. До Гуркала ми так і не доїхали нас зупинила велика калабаня яку не об'їдеш, дно якої було все в мулі, де я застряг переднім колесом. Прийшлося мочити чоботи. Володя спочатку відмовився їхати за нами пізніше все таки догнав. Тому ми розвернулися назад, але я врубив свою впертість і вирішив все таки добратися хоч до якогось водоспаду. Володя відмовився і поїхав на Кам'янку до батьків. А я вирушив по іншому березі в напрямку до водоспадів.

Далі по курсу вилізла із за гори якасб розвалена будова(чи то недобудова).

Значить доїхав я по дорозі до кінця, дорога йшла до села, каміння стали більші під колесами, а далі кладка. Попробувавши кладку вирішив переїхати, це вдалося без проблем.

А далі провал фото і складнощі, дороги нема, є піщохідний місток, широкий, міцний, але на нього не виїхати мені. Найшов збоку дошку, поставив щоб виїхати. Не получилося, чуть не навернув мотика, вискочила дошка і зламалася, зловив мота, серце ледве не вискочило, стрес і тд. Рядом грали футбола, попросив помогти, взяв іншу дошку і легенько витягнули мотика, дав хлопакам на морозиво і пішов з мотиком по мосту, бо коли їхати почав, п'яні рибалки почали хвилюватися і кричати щось, видно дуже я порушив їхній феншуй, 5ть п'яних в зюзю з одною вудкою. Перекотив я через міст, потрохи зіскочив з нього і почав потрохи відходити.

Відпочивши декілька хвилин, ми вирушили праворуч по дорозі, знайшли дорогу до водоспаду, мотом туди не доїхати, принаймі моїм точно, тай після моста в мене сил майже не було, трохи піднялися на гору зробили пару знімків. Не встигли сфоткати лисицю, втекла.

Час вже підпирав, нас чекав Володя. Вирішили водоспади залишити на інший раз. Поїхали назад до села де переходили міст, якраз воно називалося Довге.

З нього знову змушені були повернутися до Східниці, до перехрестя де купили скотч. По дорозі зауважив що колесо спустило. Зупинився на автобусній зупинці біля пансіонату. Найшов місце де загнав цвяха. На стоянці пансіонату, стояли авто і ми попросили одного водія який був присутній компресор(в нього виявився в наявності). Накачали колесо і вирушили, на Східницю, де я думав знайдеться вулканізація. Вулканізацію знайшов, але в неділю вона зачинена. Взнав що вулканызацыя яка працюэ аж в Сколе. То попхнув швиденько на Урич. Колесо дотрималося до Урича, де запитався ще одного про підкачку колеса, мені з цим повезло, і ще раз майже біля Сколе(світ не без добрих людей). Доїхав до Сколе на вулканізацію, зустрів там хлопаків на ендурах, які по вуха в бруді, але дуже довольні покатушками. Там же і зустрілися вже з Володьою.
Матвій вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.05.2012, 23:40   #42
SPQR
спікер

Мото: коплю на Viper F5

SPQR вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.05.2012, 10:33   #43
Матвій
Пользователь

Можливості зняти колесо на вулканізації не було, я вирішив не тратити час і закрутив все таки самонаріз в колесо, накачав і поїхав, через перевал на Ужгород, зупиняючись і перевіряючи колесо.

По горах ще сніг лежить

Десь по 10тій ми заїхали в Ужгород, на вулиці темно було, ще з Мукачева. Але не біда, бо у нас вже все було підготовлено, номер, місце стоянки мотів ну і невелика п'янка в пабі "Кактус", а після прогулянка нічним Ужгородом.

наш гід по Ужгороду

Ну і файний заклад "Кактус" який закрився о 24тій, а для нас в 2гій. Привітні і веселі бармани нас напоїли Пили всі аж на 230грн, і це з коктелями включно.

Далі прогулянка нічним Ужгородом і накінецьто цвітучі сакури навкруги, від них гарний, ніжний запах.

Відпочивши(ну як відпочивши, поспали 5годин), вирушили в Ужгородський замок.

Хлопа сушит, вода аж смак дістала

Весь Ужгород практично в сакурах

Дигустація вин, нажаль була закрита нам би пригодилася після вчорашнього

Старый 05.05.2012, 10:35   #44
Матвій
Пользователь

Далі вирушили в інший замок
Невицький замок
Цікаве місце є де полазити, гарні краєвиди з нього.

Поруч з замком є старий пійонєрскій табір, до нього веде місток через яр.

Старый 05.05.2012, 10:37   #45
Матвій
Пользователь

О 16-00 вирушили на Львів, по дорозі заїхали в Мукачево, в замок Паланок

Погулявши по замку вирушили далі, до Нижніх воріт, де поворот на Воловець, все таки ще хотілося попасти на водоспад Шипіт. Доїхавши до КПП в Нижніх воротах ми вирішили щось поїсти в кефешці. Порції були добрі, ледве доїли.

Поївши ми з Володьою розділилися, я хотів все таки попасти на Шипіт, хоча за годинки півтори мало заходити сонце.
Я і радий що поїхав а не слухав, яка там погана дорога і то буде пізно і тд. Отже я вирушив на Воловець, а звідти на Подобовець до водоспаду.

Дорога була нормальною, подекуди ями які без проблем обїжджаються. проїхавши Верхні ворота, почалася краса, я йшов по серпантинах в гору, дорога викликала кайф. Правда часу не було щоб фотографувати все, адже сонце не почекає, а вибратися хотілося ще до заходу сонця. Виїхавши на гору відкрилися красиві краєвиди, перед нами спуск з такимиж різкими серпантинами до Воловця, сфотографувати не встигли всього. За 40хв від кпп були вже на водоспаді. Чим ближче підїжджавши до водоспаду, чулася прохолода, після гарячого дня це суперові відчуття. Поставили ми мопедка і вирушили 300м до водоспаду.

На водоспаді зустріли білорусів на максі скутерах, які пожалілися на наші дороги бо загубили одного колєгу з поломкою по дорозі.

До КПП добралися ще за світла, але дорога додому була далі важкою, їхав через перевал в повній темряві, але по троху добралися до Львова, зупиняючись частіше і відпочиваючи...
Старый 12.05.2012, 22:26   #46
SPQR
спікер

Мото: коплю на Viper F5

SPQR вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.05.2012, 00:12   #47
desantnikd6
Пользователь

Мото: YBR125=>Mercedes-Benz+XR 125

Отправить сообщение для desantnikd6 с помощью ICQ
Народ у нас не тільки замки)Багато чого цікаво випускаєте.А всім хто приїзжає рекомендую Децу у Нотаря.Для туристів саме то.
desantnikd6 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.05.2012, 00:48   #48
Serfer
Пользователь

Мото: Suzuki GS500

vov4uk, Матвій

Зачет, красивые места

SPQR
Serfer вне форума   Ответить с цитированием

Старый 13.05.2012, 15:22   #49
kesheme
Пользователь

Мото: Цузуки Ипонский меч

Сашко, жжош!!!
Старый 14.05.2012, 10:07   #50
vov4uk
Пользователь

Мото: Kawasaki z 750

Цитата:
Сообщение от desantnikd6 Посмотреть сообщение
Народ у нас не тільки замки)Багато чого цікаво випускаєте.А всім хто приїзжає рекомендую Децу у Нотаря.Для туристів саме то.
Та знаю, там є на що подивитись)) У Децу у Нотаря колись був, дуже класно там))

Сашка
vov4uk вне форума   Ответить с цитированием
Ответ