Сайт Форум Фото-галерея Энциклопедия Клуб Партнеры Контакты   RSS

Вернуться   Международный мотоклуб YAMAHA YBR 125, YBR 250 > Украина > Львов > Клубные мероприятия и поездки
Регистрация FAQ Пользователи Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Ответ

Опции темы
Старый 27.04.2012, 22:37   #31
SPQR
спікер

Мото: коплю на Viper F5

Цитата:
Сообщение от taras-l Посмотреть сообщение
Гарні фото. Як мот?
По моту:
Спокійний. Скажемо так не провокує на агресивні дії Швидкість з пасажиркою 110-120км/год (з гори 130 ). Не жорсткий, непогано їсть ями(Діду, ти би бачив ту дорогу між селами ) Але досить економічний. Я заправився на Лукойлі біля Солонки 92-м на 70грн(десь 6 літрів), мені вистачило туда-назад+ще трохи лишилося.
Що реально не сподобалося - тормоза. Чи то після фазера вони трохи не то, чи хз. Буду думати над удосконаленням. Зі 110 якось ватно сповільнюється Коли вертався не попав в поворот на заправку

Последний раз редактировалось SPQR, 27.04.2012 в 22:44.
SPQR вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.04.2012, 22:57   #32
kesheme
Пользователь

Мото: Цузуки Ипонский меч

Молодцы что не кисли дома!
В мопедушке тормозуху поменяй- она там 100% еще с завода. Полюбе хуже не будет!

Старый 28.04.2012, 00:12   #33
olezhyk
Пользователь

Мото: Kawasaki ZZR 250

класно проїхались!
Сашка, так де то саме є?
olezhyk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.04.2012, 10:01   #34
SPQR
спікер

Цитата:
Сообщение от kesheme Посмотреть сообщение

Молодцы что не кисли дома!
В мопедушке тормозуху поменяй- она там 100% еще с завода. Полюбе хуже не будет!
Тоже об этом подумал. А еще об армированом шланге и задних колодках.
и замене мотоцикла...

Цитата:
Сообщение от olezhyk Посмотреть сообщение
класно проїхались!
Сашка, так де то саме є?
Тута во Там є карта
по інакшому пояснити не можу.

Последний раз редактировалось SPQR, 28.04.2012 в 10:04.
Старый 01.05.2012, 23:57   #35
vov4uk
Пользователь

Мото: Kawasaki z 750

Мотоподорож 30-31. 04.2012 Львів- Ужгород та ін. цікаві місця

І так, виїжджаєм ми зі Львова, а точніше з Брюхович...

Доїхавши до В. Синєвидного по хорошій дорозі звертаємо на Тустань (приблизно 20 км. вбитої дороги, але мотоциклом можна спокійно об`їжджати ями, головне бути уважним)... І от прибув я в Тустань, де на мене чекав вже Матвій, який виїхав скоріше і поїхав через Східницю, я ж не ризикнув їхати тою дорогою, в принципі "результат на лицо", по тій дорозі в Матвія пополам тріс номер. І так, Тустань :

Провівши гарно час в Тустані, Матвій вирішив поїхати до водоспадів, які по його словах знаходились десь неподалік, я ж його підтримав, однак після декількох кілометрів по дорозі де впевно себе почували б мотоцикли як мінімум класу "Африки твін" і після того як Матвій чуть не «булькнув» в гігантську, глибоку калюжу, ми розвернулись і я сказав що ні на які водоспади не поїду, Матвій ж вирішив доїхати все таки до них по іншій дорозі, а я вирушив його чекати на річку в Кам`янку, де відпочивали мої батьки.
Приблизно в 18:00 я зв`ячався з Матвієм, оскільки вже пора булор вирушати дальше і дізнався що ні на які водоспади він так і не доїхав, однак пережив чималі пригоди, зокрема, йому довелось перводити Фазера через підвісний міст, платити пацанчікам щоб витягнули його під якусь гору і подорожувати по дорогах де тяжко йти пішки, не то шоб їхати на якомусь транспорті. А як виявилось згодом, у Фазера було пробите колесо і я вирушив в пошуках шино монтажу, знайшовши його в Сколе і дочекавшись Матвія, ми все таки вирішили не тратити час на зйомку колеса (яке прийшлось би самому знімати бо майстер не шарив в мотах) і закрутити в колесо, а саме в дирку в ньому, шуруп, завдяки якому Матвій, навіть не підкачуючи колесо, доїхав назад до Львова і їздить до цих пір. Отож вирушили ми до Ужгорода, оскільки час нас піджимав:

І так, добрались ми в Ужгород вже за темна, оскільки половину дороги довелось їхати у нічній тьмі... Поселившись в мотельчику за 5 км. від ужгорода за 60 грн. з людини, з не поганими умовами, ми подались на таксі до міста, де нас радісно зустріли ужгородські бармени, які були повідомлені про наш приїзд... Ціни в них смішні, значно менші за львівські... Після гучної паті в пабі "Кактус" і нічної прогулки містом, ми завалились спати. Вранці нас чекали ужгородський та невицький замки:

Цвіла сакура:

Невицький замок:

Краєвиди бомбєзні:

Довелось трохи побути тру-байкером, шорти , футболка і шолом, але в ту спеку по місту, у важких обладунках, не реально було їздити..:

Дорога до Львова, по дорозі, запланований візит у мукачівський замок:

Після оглядин мукачівського замку, ми вирушили до с. Верхні Ворота, де наші шляхи з Матвієм розійшлись, він поїхав до водоспаду Шипіт, а я вирушив до Львова оскільки на водоспавді Шипіт вже був і до Львова хотів і мусів приїхати ще за дня... Дорога рівна, однак на перевалі зустрічаються підступні повороти, де інколи приходиться скидати швидкість до 60 км./год. Пейзажі на перевалі милують око:

І так, подорож моя забрала в мене приблизно 500-600 грн. при розході в 5 л. на 100 км. це враховуючи п`янку і магнітики до дому, а також проживання і харчування, хоча більшість харчів ми мали з собою і обходились ними... Найпоширеніша швидкість виходила 120-130 км./год. така як і була запланована. Одного разу була 170, це так, хотів провірити мот, міг і далі розганяти але почало здувати з мота... Всього проїхав 660 км. Купа позитивних емоцій і жодної негативної...

Последний раз редактировалось vov4uk, 02.05.2012 в 00:01.
vov4uk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.05.2012, 00:10   #36
vov4uk
Пользователь

Мото: Kawasaki z 750

Чомусь останні фотки не зміг нормально загрузити, тому викинув їх маленькими...
vov4uk вне форума   Ответить с цитированием

Старый 02.05.2012, 00:17   #37
kascej
Пользователь

Мото: vanalid lezalk

надо выбраться в карпаты или хотя бы в татры,по своим прыщикам уже скучно становится катать а как у вас.можно в горах по лесам катать или мзду хозяевам лесов приходится платить?
kascej вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.05.2012, 09:02   #38
SPQR
спікер

Цитата:
Сообщение от kascej Посмотреть сообщение
а как у вас.можно в горах по лесам катать или мзду хозяевам лесов приходится платить?

Старый 02.05.2012, 13:51   #39
Матвій
Пользователь

Мото: Yamaha FZ6S

Постараюся не повторюватися.
Одже майже о 8й ранку вирушив на Трускавець. Дорога пройшла швидко, тримав стабільно "соточку", дорога добра тому це було без проблем, то за 45хв був під Трускавцем. Там не затримувався, проїхали через місто та й вирушили на Східницю.

Дорога виявилася красивою але з ямегами і здертим асвальтом(підготовленим до ремонту). У Східниці зауважив що зламав номер, по фото що переглянув це було ще до трускавця(хз чому може від вітру, бо він був зігнутий в тому місці здавна і прийшов його час).

Краса навкруги неймовірна, свіжий воздух і люди йдуть на водопой. Ми вирішили і собі в дорогу набрати водичку. Особливість цієї води що її треба пити при 20градусах, збоку біля джерела є мангали де вогень і люди гріють собі її. Але в таку жару ми вирішили що нам не треба нічого гріти сонце зробить своє діло по дорозі, що і сталося.

Вирішив щось зробити з номером щоб не загубити. Це вирішилося звичайним ще прадідівським способом, купив скотча і замотав номер.

Далі вирушили на Тустань де мали перестрітися з Вовчиком. Дорога казка, ясна річ не асфальтована, але кругом красота.

Тут на перехресті на Урич(де знаходиться Тустань) і на право на село Довге(назву і дорогу взнав пізніше тому і пізніше повернуся до цього), ось такий не маленький памятник.

Ну і далі Тустань, де ми чекали на Вовчика.

ДАЛІ БУДЕ...
Матвій вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.05.2012, 18:02   #40
kascej
Пользователь

Мото: vanalid lezalk

Цитата:
Сообщение от SPQR Посмотреть сообщение

тогда придется покататься в татрах,там на державу не обижаются и берут мзду за использование часных владений
kascej вне форума   Ответить с цитированием
Ответ